Domů Novinky Aktuální Sezóna Archiv Výsledků Turnaje Dokumenty Galerie Historie Vedení ligy Kontakty Sponzoři Fórum Odkazy Ankety

Pecka Cup

 

2. září 2022

Spolek Chomutovská liga malého fotbalu a Dětský domov Vysoká Pec uspořádali již třináctý  ročník turnaje pro dětské domovy ve futsalu (v malém fotbale ) Pecka Cup 2022. Turnaj se odehrál v pátek 2. září v Multifunkčním sportovním areálu Cihla v Chomutově a zúčastnilo se jej pět týmů Dětských domovů a jeden Výchovný ústav. Hrálo se systémem jedné skupiny každý s každým. Celý turnaj zahájil hlavní pořadatel Pavel Fára. V průběhu turnaje proběhl již tradiční workshop, kde se děti i strejdové učili točit zmrzlinu.

Odehrálo se hodně zajímavých zápasů a vzhledem k systému turnaje se o celkové umístění hrálo až do konce.  Plný počet bodů se podařilo získat hráčům DD Dlažkovice, obhájili tím loňské prvenství  a po šesté  se stali vítězi turnaje. Tento tým stejně jako pořádající DD Vysoká Pec se zúčastnil všech ročníků. Druhé místo obsadil nováček turnaje VÚ Hostouň,  když prohrál jen s prvním týmem. Třetí místo patří tradičnímu účastníkovi  DD Žatec, který uhrál tři výhry.  Čtvrtý s dvěma výhrami byl pořádající DD Vysoká Pec a pátý s jedním bodem DD Mašťov.  Jeden bod měl i domácí DD Chomutov, ale kvůli horšímu skóre je celkově šestý.

Nejlepším hráčem turnaje byla vyhlášena Mirka Jonáková DD Dlažkovice  a nejlepším brankářem byla vyhlášena Sára Dunková z DD Vysoká Pec.  Nejlepším střelcem se stal  Erik Kico z VÚ Hostouň, který vstřelil třicet branek.

Velké poděkování patří všem, kteří se na turnaji podíleli i samotným účastníkům turnaje za jeho hladký průběh. Turnaj připravil a vedl vedoucí turnaje Pavel Fára. Futsalové zápasy řídili rozhodčí CHLMF Luboš Neumayer a Martin Jackl, pořadatelskou službu plnila Kateřina Fárová, poděkování patří i pracovníkům z DD Vysoká Pec za pomoc s organizací Věře Tomanové a Janu Novotnému.

Poděkování patří samozřejmě i partnerům turnaje, bez jejichž pomoci by se turnaj nemohl uskutečnit. Partnery turnaje byli Statutární město Chomutov, SEA Chomutov s.r.o., Altryss Most s.r.o. , Severočeské Doly a.s. Chomutov, sportovní areál Cihla Chomutov, Pila Jirkov - dřevařská výroba a Eliho nadační fond.

Sportovní den se vydařil,  děti si jej užili a odměnu za své výkony v podobě cen a sladkostí  obdrželi všechny mužstva.  Ceny pro týmy a nejlepší jednotlivce předávali vedoucí turnaje a sekretář CHLMF Pavel Fára, ředitelka DD Vysoká Pec Bc. Libuše Houdová a předseda CHLMF Jiří Kupec.

 

TABULKA

      1. DD Dlažkovice             5    0    0            46:  2                          15    

  2. VÚ Hostouň                  4    0    1            44:  7                          12

      3. DD Žatec                      3    0    2           18:21                             9    

   4. DD Vysoká Pec            2    0    3           21:14                              6

    5. DD Mašťov                  0    1    4            4:43                               1

       6. DD Chomutov              0    1    5             5:51                             1    

 

 

Výsledky :

 

 

Žatec - Vysoká Pec 3 : 2 (1:1) D.Šandor, J.Balog, T.Tót - M.Borislavskiy, M.Toman, Dlažkovice - Mašťov  11 : 1 (6:0) M.Jonáková 4, M.Tonka 2, A.Demeter, J.Gábor, A.Štefan, M.Červeňák, V Kima - D Kováč, Chomutov - Hostouň 1 : 15 (0:6) M.Staněk - E.Kico 10, M.Štych 4, Š.Horváth, Žatec - Dlažkovice 0 : 12 (0:8) V.Kima 3. A.Demeter 3, M.Jonáková 3, J.Gábor 2, M.Červeňák, Vysoká Pec - Chomutov 12 : 0 (7:0) M.Toman 7, A.Dunka 4, M.Borislavskiy, Hostouň - Mašťov 16 : 0 (7:0) E.Kico 12, M.Štych 4, Dlažkovice - Chomutov 15 : 1 (9:1) V.Kima 5, M.Červeňák 3, M.Tonka 2, R.Gábor, M.Jonáková, A.Demeter, J.Gábor, A.Štefan - M.Staněk, Žatec - Mašťov 8 : 0 (4:0) T.Tót 3, N.Tót 2, D.Tót 2 J.Balog, Vysoká Pec - Hostouň 1 : 7 (0:4) M.Toman - E.Kico 4, M.Štych 3, Chomutov - Žatec 1 : 7 (1:1) M.Staněk - J.Balog 3, T.Tót 3, D.Šandor, Mašťov - Vysoká Pec 1 : 6 (1:3) J.Teru - M.Toman 5, A.Dunka, Dlažkovice - Hostouň 5 : 0 (2:0) M.Tonka 2, V.Kima 2, A.Demeter, Mašťov - Chomutov 2 : 2 (1:1) Š.Husár 2 - M.Staněk 2, Vysoká Pec - Dlažkovice 0 : 3 (0:2) A.Demeter 2, J.Gábor, Žatec - Hostouň 0 : 6 (0:4) E.Kico 4, M.Štych 2. 

 

 

 

 Nejlepší hráč:         Mirka Jonáková       DD Dlažkovice

Nejlepší střelec:      Erik Kico                     DD Hostouň – 30 branek

Nejlepší brankář:     Sára Dunková          DD Vysoká Pec