Domů Novinky Aktuální Sezóna Archiv Výsledků Turnaje Dokumenty Galerie Historie Vedení ligy Kontakty Sponzoři Fórum Odkazy Ankety

Výsledky turnajů Poháru předsedy CHLMF letní sezóny 2021

Rozpis turnajů Poháru předsedy CHLMF letní sezóny 2021 (*.pdf)


1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj
15.8.2021 4.9.2021 19.9.2021


Výsledky zápasů 3. turnaje
BANÍČEK MOST 0 : 5 SOUHRA BANÍK CHOMUTOV
(0 : 4) D. Vondráček 3, L. Zoula 2
AC YOUNG BOYS 2 : 1 JAPEK JANOV
P. Kreuzer, L. Šťastný (1 : 1) O. Kobylák
AC YOUNG BOYS 3 : 6 SOUHRA BANÍK CHOMUTOV
P. Kreuzer, M. Bilej, P. Krajča (2 : 2) L. Zoula 2, P. Špicar 2, P. Zajak, D. Vondráček
BANÍČEK MOST 1 : 2 JAPEK JANOV
V. Hubáček (0 : 1) C. Filip 2
DELFÍNI KADAŇ 2 : 10 SOUHRA BANÍK CHOMUTOV
J. Šolle 2 (0 : 4) D. Vondráček 6, P. Zajak 2, L. Zoula 2
TÝM SNŮ 1 : 0 DRACI MOST
R. Dlask (1 : 0)
WARRIORS CHOMUTOV 2 : 1 JAPEK JANOV
M. Solčány 2 (0 : 1) C. Filip
TÝM SNŮ 5 : 2 DELFÍNI KADAŇ
T. Krejza 2, R. Dlask 2, R. Paikrt (3 : 1) J. Šolle, O. Kuba
RN STŘECHY JIRKOV 4 : 0 DRACI MOST
D. Suda, D. Davídek, J. Vrbka, L. Gonzorczyk (2 : 0)
WARRIORS CHOMUTOV 1 : 1 RN STŘECHNY JIRKOV
N. Polák (0 : 1) M. Dvořák
DELFÍNI KADAŇ 1 : 4 DRACI MOST
O. Kuba (1 : 1) J. Novák 2, P. Wild, L. Lukestle
TÝM SNŮ 0 : 2 RN STŘECHY JIRKOV
(0 : 2) J. Soukup, L. Gonzorczyk


Tabulka pořadí týmů
Pořadí Tým Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Počet bodů
1. SOUHRA BANÍK CHOMUTOV 8 8 0 0 53: 9 24
2. WARRIORS CHOMUTOV 8 5 2 1 27:15 17
3. RN STŘECHY JIRKOV 8 5 1 2 15:15 16
4. JAPEK JANOV 8 5 0 3 19:18 15
5. TÝM SNŮ 8 4 0 4 18:15 12
6. AC YOUNG BOYS 8 3 2 3 21:20 11
7. DRACI MOST 8 2 1 5 15:19   7
8. BANÍČEK MOST 8 1 0 7   5:28   3
9. DELFÍNI KADAŇ 8 0 0 8 10:44   0


Tabulka pořadí střelců
Pořadí Střelec Počet branek
1.-2. Patrik Špicar (Souhra Baník Chomutov) 16
1.-2. Denis Vondráček (Souhra Baník Chomutov) 16
3. Martin Solčány (Warriors Chomutov) 10
4. Cosmin Filip (Japek Janov)   8
5.-6. Pavel Kreuzer (AC Young boys)   7
5.-6. Nikolas Polák (Warriors Chomutov)   7


Tabulka pořadí brankářů
Pořadí Brankář Počet bodů
1. Martin Horký (Souhra Baník Chomutov) 23,5
2. Tomáš Prosek (RN Střechy Jirkov) 21,8
3. David Holub (Warriors Chomutov) 19,9
4. Lukáš Trnka (Tým snů) 17,1
5. Michal Šanda (Draci Most) 15,5


Obecné informace o turnaji
Rozhodčí: Petr Špicar, Vladimír Novotný, Jan Tůma
Červené karty:  
3x žlutá karta  
Organizace: Luboš Neumayer, Roman Wirth