Domů Novinky Aktuální Sezóna Archiv Výsledků Turnaje Dokumenty Galerie Historie Vedení ligy Kontakty Sponzoři Fórum Odkazy Ankety

Výsledky turnajů Poháru města Chomutov letní sezóny 2021

Rozpis turnajů Poháru města Chomutov letní sezóny 2021 (*.pdf)


1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj
21.8.2021    


Výsledky zápasů 1. turnaje
LA PHUTAS 2 : 3 B.E.K.-UNIQUE
J. Novotný 2 (1 : 3) J. Krotil, L. Pittner, P. Hlavatý
BAD BOYS CHOMUTOV 2 : 2 ASTORIE CHOMUTOV
J. Filípek, V. Holub (1 : 0) P. Šrytr, M. Adamec
LA PHUTAS 3 : 0 DĚDEK TEAM
L. Holý 2, L. Nutil (1 : 0)
B.E.K.-UNIQUE 0 : 4 BAD BOYS CHOMUTOV
(0 : 1) V. Holub 3, J. Filípek
ASTORIE CHOMUTOV 3 : 1 DĚDEK TEAM
P. Šrytr, M. Adamec, A. Odstrčil (3 : 0) M. Mataj
LA PHUTAS 1 : 1 BAD BOYS CHOMUTOV
L. Rossenbaum (0 : 0) V. Holub
B.E.K.-UNIQUE 2 : 3 ASTORIE CHOMUTOV
P. Hlavatý 2 (0 : 0) R. Holub, A. Římal, P. Šrytr
DĚDEK TEAM 2 : 4 FC DEBAKL
J. Samko, J. Armstark (1 : 3) R. Hanka 2, D. Vítek 2
SUNDERLAND 3 : 2 INFERNO
T. Svoboda 2, D. Dvořák (1 : 1) J. Hirš, J. Kšanda
FC DEBAKL 1 : 2 INFERNO
M. Zapletal (0 : 1) M. Ficek, D. Michalík
SUNDERLAND 7 : 5 JUVENTUS FUTSAL CHOMUTOV
T. Svoboda 4, D. Dvořák, S. Dvořák, F. Hašek (4 : 2) J. Kostelej 2, O. Plos, R. Votruba, D. Folwarczny
INFERNO 5 : 3 JUVENTUS FUTSAL CHOMUTOV
J. Hirš 4, J. Kšanda (1 : 2) O. Plos 2, D. Folwarczny


Tabulka pořadí týmů
Pořadí Tým Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Počet bodů
1. ASTORIE CHOMUTOV 3 2 1 0 8 : 5 7
2. SUNDERLAND 2 2 0 0 10: 7 6
3. INFERNO 3 2 0 1 9 : 7 6
4. BAD BOYS CHOMUTOV 3 1 2 0 7 : 3 5
5. LA PHUTAS 3 1 1 1 6 : 4 4
6. FC DEBAKL 2 1 0 1 5 : 4 3
7. B.E.K.-UNIQUE 3 1 0 2 5 : 9 3
8. JUVENTUS FUTSAL CHOMUTOV 2 0 0 2   8 : 12 0
9. DĚDEK TEAM 3 0 0 3   3 : 10 0


Tabulka pořadí střelců
Pořadí Střelec Počet branek
1.-2. Tomáš Svoboda (Sunderland) 6
2.-3. Václav Holub (Bad boys Chomutov) 5
2.-3. Jan Hirš (Inferno) 5
4.-6. Pavel Hlavatý (B.E.K.-Unique) 3
4.-6. Pavel Šrytr (Astorie Chomutov) 3
4.-6. Ondřej Plos (Juventus futsal Chomutov) 3


Tabulka pořadí brankářů
Pořadí Brankář Počet bodů
1. Aleš Klinga (Bad boys Chomutov) 20,7
2. Jakub Dvořáček (La Phutas) 19,3
3. Libor Shrbený (Astorie Chomutov) 16
4. Jan Šusta (Inferno) 13,3
5. Ondřej Zubrycký (FC Debakl) 12


Obecné informace o turnaji
Rozhodčí: Daniel Davídek, Ladislav Novotný, Jindřich Šarlinger
Červené karty:  
3x žlutá karta  
Organizace: Roman Wirth, Luboš Neumayer