Domů Novinky Aktuální Sezóna Archiv Výsledků Turnaje Dokumenty Galerie Historie Vedení ligy Kontakty Sponzoři Fórum Odkazy Ankety

Výsledky turnajů Poháru CHLMF letní sezóny 2021

Rozpis turnajů Poháru CHLMF letní sezóny 2021 (*.pdf)


1. turnaj 2. turnaj 3. turnaj
22.8.2021    


Výsledky zápasů 1. turnaje
FC JIRKOV 2000 1 : 5 TECHNOLINE
J.Novák (0 : 4) V.Burda 2, L.Prokopec 2, R.Vlášek
SEA TORPÉDO CHOMUTOV 5 : 0 AUTO MACÁK
KONTUMAČNĚ :
FC JIRKOV 2000 0 : 5 KATALÁNCI MOST
(0 : 1) D.Kasal 3, A.Fišer 2
TECHNOLINE 2 : 0 SEA TORPÉDO CHOMUTOV
L.Prokopec, V.Burda (0 : 0)
AUTO MACÁK 0 : 5 KATALÁNCI MOST
: KONTUMAČNĚ
FC JIRKOV 2000 3 : 2 SEA TORPÉDO CHOMUTOV
Z.Kopta 2, R.Lukavec (0 : 1) L.Píša, J.Radimský
TECHNOLINE 5 : 0 AUTO MACÁK
KONTUMAČNĚ :
KATALÁNCI MOST 3 : 2 FC PARTHENÓN
L.Čábelka, A.Fišer, L.Tohar (3 : 0) M.Naďal 2
BENFIKA CHOMUTOV 0 : 2 FC BETIS KADAŇ
(0 : 0) P.Hrdinka, M.Kadlec
FC PARTHENÓN 1 : 2 ARSENAL CHOMUTOV
S.Haleš (0 : 1) M.Proser, P.Šimáček
BENFIKA CHOMUTOV 0 : 4 1.FC KUNDRATICE
(0 : 2) K.Myšička st. 2, F,Volf, T.Zíka
ARSENAL CHOMUTOV 1 : 5 FC BETIS KADAŇ
P.Šimáček (1 : 0) P.Hrdinka 2, I.Kardoš 2,M.Kadlec
FC PARTHENÓN 1 : 9 1. FC KUNDRATICE
M.Naďal (1 : 4) J.Tyrner 4, K.Myšička 2, F.Volf 2, T.Zíka
BENFIKA CHOMUTOV 0 : 2 ARSENAL CHOMUTOV
  (0 : 0) M.Proser,O.Bobek
FC BETIS KADAŇ 7 : 0 1.FC KUNDRATICE
V.Hrdinka 2, I.Kardos 2, P.Hrdinka, L.Frait, J. Skopal (5 : 0)  


Tabulka pořadí týmů
Pořadí Tým Zápasů Výhry Remízy Prohry Skóre Počet bodů
1. FC Betis Kadaň 3 3 0 0 14:1 9
2. Katalánci Most 3 3 0 0 13:2 9
3. Technoline 3 3 0 0 12:1 9
4. 1. FC Kundratice 3 2 0 1 13:8 6
5. Arsenal Chomutov 3 2 0 1 5:6 6
6. SEA Torpédo Chomutov 3 1 0 2 7:5 3
7. FC Jirkov 2000 3 1 0 2 4:12 3
8. Benfika Chomutov 3 0 0 3 0:8 0
9. FC Parthenón 3 0 0 3 4:14 0
10. Auto Macák 3 0 0 3 0:15 0
               
               


Tabulka pořadí střelců
Pořadí Střelec Počet branek
1.-4. P.Hrdinka (FC Betis Kadaň) 4
1.-4. I.Kardos (FC Betis Kadaň) 4
1.-4. J.Tymer (1. FC Kundratice) 4
1.-4. K.Myšička st. (1. FC Kundratice) 4
5.-10. V.Burda (Technoline) 3
5.-10. L.Prokopec (Technoline) 3
5.-10. D.Kasal (Katalánci Most) 3
5.-10. A.Fišer (Katalánci Most) 3
5.-10. M.Naďal (FC Parthenón) 3
5.-10. F.Volf (1. FC Kundratice ) 3


Tabulka pořadí brankářů
Pořadí Brankář Počet bodů
1. D.Živnůstka (FC Betis Kadaň) 25,33
2. M.Bauer (Technoline) 25
3. P.Nový (Katalánci Most) 19
4. L.Valčík (Arsenal Chomutov) 18,27
5. J.Tůma (1. FC Kundratice) 17,8


Obecné informace o turnaji
Rozhodčí: Jaromír Novotný, Martin Braun, Ivan Kuriljak
Červené karty:  
3x žlutá karta  
Organizace: Petr Schlögl, Roman Wirth